Eelmisel nädalal langes ülemiste hingamisteede viirusnakkustesse haigestumine 20 protsendi võrra. Arstide poole pöördus 4307 inimest, neist 47 protsenti olid lapsed.
Grippi ja gripilaadsetesse haigustesse haigestumiste arv langes eelneva nädalaga võrreldes 23 protsenti. Grippi haigestumuse intensiivsus on madal, kuid gripi hääbumisest veel rääkida ei saa, sest gripiviirusega seotud haigusjuhte registreeritakse ikka enamikes maakondades, v.a Hiiumaa, Järvamaa, Läänemaa ja Saaremaa, teatas terviseamet.
Seotud lood
Terviseamet teatas täna, et kuigi laboratoorselt kinnitati möödunud nädalal vaid kaks A-gripiviirust, siis gripihooaja lõpust veel rääkida ei saa, sest hospitaliseeritud inimeste arv püsib endisena.
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.