• 25.04.13, 10:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Endine töötaja süüdistab üht Ida-Viru tervisekeskust pettuses

Tervise arengu instituut (TAI) uurib inetut süüdistust, et Ida-Virumaal tegutsev tervisekeskus Corrigo on osa HIV-positiivsete, uimastisõltlaste ja nende lähedaste nõustamiseks mõeldud raha riisunud.
Psühholoog Elle Purde-Prits lahkus kümme päeva tagasi omal soovil tervisekeskusest Corrigo, kuid juba enne seda esitas ta ametliku kaebuse, milles väidab, et soliidses tervishoiuasutuses toimub pettus, vahendas ERR Uudised ETV saadet «Pealtnägija». 

Seotud lood

Uudised
  • 03.07.13, 16:20
Skandaali sattunud Ida-Viru tervisekeskus sai karistada
Tervise arengu instituut karistas Ida-Virumaal tegutsevat tervisekeskust Corrigo, kuna viimane riisus HIV-positiivsete, uimastisõltlaste ja nende lähedaste nõustamiseks mõeldud raha, kirjutas ERR.
Töökuulutused
  • 14.05.25, 15:06
Ootame Meliva kliinikutesse HAMBAARSTE
Meliva hambakliinikud Tallinnas, Sakus Pärnus ja Kuressaares ootavad oma kollektiivi hambaarste!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele