• 29.05.13, 10:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uus linnugripp ei allu mõnede inimeste puhul ravile

Osa uue linnugripi nakkuse saanud patsiente on viirusevastase ravimi suhtes resistentsed, kinnitavad arstid.
Hiinas levima hakanud viiruse H7N9 ravimina kasutatakse Tamiflud, kuid arstid avastasid, et 14 patsiendist kolm, keda Tamifluga Shanghai kliinilises tervisekeskuses raviti, on ravimresistentsed, vahendas Tarbija24.

Seotud lood

Uudised
  • 18.10.13, 13:38
Bloomberg: linnugripp on tagasi
Linnugripp, mis mullu kevadel tappis Aasias 45 inimest, on tagasi ja levib Hiinas, vahendas Äripäev Bloombergi.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele