• 19.06.13, 12:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Inglismaal levib ravimi resistentne gonorröa

Inglismaal on hakanud ulatuslikult levima gonorröa vorm, mis ei allu antibiootikumide ravile, kirjutas ERR Teadusuudised.  
Ajakirjas The Lancet Infectious Diseases avaldatud uuringus näidatakse, et ravimile tundlikkuse kaotanud gonorröa juhtude arv on aastatel 2004-2011 Inglismaal ja Walesis suurenenud peaaegu kuus korda.  

Seotud lood

Uudised
  • 25.07.12, 08:00
Gonorröa ja süüfilise levik Euroopas suureneb
Euroopa Haiguste Ennetamise ja Tõrje Keskuse (ECDC) andmetel on viimase kümne aasta jooksul suurenenud Euroopas gonorröa ja süüfilise levik. 2010. aastal registreeriti Euroopa Liidu maades 32 000 gonorröa ja 18 000 süüfilise juhtu.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele