• 02.07.13, 11:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ravimiamet annab täiendavad soovitused Diklofenaki ohutuks kasutamiseks

Euroopa ravimiametite koordineerimisgrupp (Co-ordination Group for Mutual Recognition and Decentralised Procedures – Human - CMDh) kiitis häälteenamusega heaks diklofenakki sisaldavate süsteemse toimega kapslite, tablettide, suposiitide või süstitavate ravimvormide ohutust puudutavad täiendavad soovitused.
Soovituste eesmärgiks on vähendada diklofenaki kasutamisega seotud riske südamele ja veresoonkonnale, teatas ravimiamet.

Seotud lood

Ravimiuudised
  • 08.05.17, 14:14
Juunist muutub Diclac 5% geel käsimüügiravimiks
Ravimiamet teatas Diclac 5% geeli klassifikatsiooni muutusest.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele