• 19.07.13, 10:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

EPL: komisjon ei leidnud Rapla poisi surmas arstide süüd

Tänane Eesti Päevaleht kirjutab, et uurimiskomisjon ei leidnud 16aastase Rapla noormehe surmas märtsis arstide süüd või rikkumisi.
Päevaleht oli ka see, et loo avalikustas. Teistele meediaväljaannetele ütles terviseameti esindaja eelmisel nädalal, et uurimise tulemust ei anta teada, kuna poisi perekond nii otsustas.

Seotud lood

Uudised
  • 12.11.13, 10:36
Mardnate fondi stipendiaat on resident Marie Abel
SA Eesti Rahvuskultuuri Fondi allfondi, Adda ja Leonhard Mardna fondi tänavune, 13. stipendium läheb noorele residendile Marie Abelile.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele