• 15.08.13, 12:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Iga kümnes nooruk tarbib energiajooki regulaarselt 

Iga kümnes Eesti nooruk tarbib energiajooke regulaarselt, selgub põllumajandusministeeriumi tellitud Eesti esimesest selleteemalisest terviseuuringust, kirjutas Eesti Päevaleht. 
Tervise arengu instituudis (TAI) on värskelt valmis saanud uuring, mis vaatleb esimest korda seda, kui palju inimesed energiajooke tarbivad. Nii TAI kui ka põllumajandusministeerium, kes uuringu tellis, räägivad esialgu tulemustest vähe: uuring, mis annab ülevaate 7–45-aastaste inimeste energiajookide tarbimisest, on alles äsja valmis saanud ja ministeeriumile edastatud. Minister Helir-Valdor Seeder pole enda sõnul jõudnud sellega veel tutvuda ja saadud tulemused võetakse ühiselt luubi alla alles septembris. 

Seotud lood

Uudised
  • 16.09.13, 12:48
Energiajookide reklaam lastele tahetakse keelustada
Riigikogus lõpetati reklaamiseaduse muutmise eelnõu esimene lugemine. 
  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 14:06
Digitaliseeritud tekstiilid – üks alahinnatuim kokkuhoiukoht tervishoius
Regionaalhaigla digipööre tekstiilide halduses on näide sellest, kuidas digitaliseerimisega on võimalik vältida ohte ning tänu andmetele on selge ülevaade tekstiilivajadusest. Eesti suurim haigla on selle valdkonna digipöörde ja tekstiililahenduste edulugu: „Kui teekonda alustasime, küsisime endalt, kas see on innovatsioon või paratamatus,“ räägib Tõnu Talisainen, Regionaalhaigla haldusteenistuse juhataja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele