Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Soomes levivad teise ringi ravimid
Soome ravimiametnikud on täheldanud sotsiaalmeedias ja internetiturgudel levivaid kuulutusi, kus pakutakse kasutamata jäänud ravimeid müügiks või vahetamiseks.
Hiljuti pakuti näiteks Facebooki vahendusel tarvitamata beebipille kõikidele soovijatele, vahendas Tarbija24. Soome ravimiamet Fimea hoiatab inimesi selliste kuulutuste eest.
Ravimiamet teatab, et sarnaselt Soomele on kasutamata jäänud ravimite müümise ja vahetamise kuulutused levinud ka Eestis, menetluses on mitmed kriminaalasjad.
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.