• 10.09.13, 14:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Esimesed ämmaemandad erapraksises

Reedel avab ametlikult uksed esimene iseseisva ämmaemandusteenuse osutamise asutus Gravidos OÜ, mida veavad kaks ämmaemandat.
Terviseametilt tegevusloa saanud Gravidos OÜ asutajateks on ämmaemandad Riin Rosenperk ja Moonika Tammel, ettevõte ruumid asuvad Tallinnas Koskla 16 III korrusel. 

Seotud lood

Uudised
  • 15.01.16, 07:00
Terviseamet tegi lõppenud aastal meedikutele 8 ettekirjutust
Lõppenud aastal tegi terviseamet ettekirjutuse kaheksale tervishoiuteenuse pakkujale.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele