• 07.10.13, 14:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Norras katsetatakse botox`it peavalude ravis

Norras katsetatakse botox`it raskete ja väga raskete peavalude raviks. Tavapäraselt kasutatakse seda ainet ilukirurgid süstides seda näkku kortsude vähendamiseks.
Uue ravimeetodi puhul tehakse peavalu all kannatavale patsiendile süst ajusse. Botox´it katsetatakse patsientide peal, kellel on näiteks kobarpeavalude ehk Bing-Hortoni peavalude all. Selle haiguse puhul on tegemist nii võimsate peavaludega, et isik võib end tappa, vahendas Postimees.

Seotud lood

Uudised
  • 17.02.14, 15:20
Norra arstid katsetavad botoxit ülekaalu ravimiseks
Norras asuva Trondheimi Ülikooli haigla arstid katsetavad rasvtõve ravimisel botoxit ehk ainet, mida seni on tuntud peamiselt nahakortse siluva vahendina, kirjutas The Local.
Uudised
  • 23.01.14, 14:04
Kliinikumis alustasid tööd peavaluõed
Tartu ülikooli kliinikumi närvikliiniku õed Kristi Rät­sepso ja Triinu Kurvits esindavad õdesid-spetsialiste, kellest Eestis veel räägitud ei ole. Nad on peavaluõed, kirjutas Tartu Postimees.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.10.25, 18:56
Ida-Tallinna Keskhaigla kuulutab välja enampakkumise ruumide üürile andmiseks Ravi tänaval
Ida-Tallinna Keskhaigla Aktsiaselts kuulutab välja avaliku kirjaliku enampakkumise Tallinnas Ravi tn 27 asuvate ruumide üürile andmiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele