Soome patsiente meelitatakse omal kulul Indiasse ravile. Suvel aktiivselt tegutsema hakanud firma Medifi vahendab patsiente Soomest Delhis asuvasse Apollo nimelisse haiglasse, kirjutas Mediuutiset.
Ravi pakutakse kõigil erialadel, kuid enim üritab Medifi vahendada vähipatsiente. "See on eriala, kus me tunneme, et saame tavalisi inimesi kõige enam aidata. Vähiravis on Soomes pikad järjekorrad ja rahanappus ning ravi ei tule alati õigeeaegselt,´" ütles Kimmo Paananen Medifist.
Seotud lood
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.