Endale arsti poolt soovitatud liigesesalvi otsinud lugeja märkas üllatusega, et isegi sama firma apteekides erinevad sama salvi hinnad märkimisväärselt. Apteegiketi kinnitusel on apteekidel vaba voli ise hindu määrata, kirjutas tarbija24.
"BENU apteekides on ravimid ja ka muud kaubad valdavalt samade hindadega, erandid väga üksikul juhul ja kindla põhjusega," kinnitas Koduapteegi jaemüügijuht Kaidi Kelt. Ta möönis, et konsuumerkaupade puhul võib tõesti juhtuda, et hinnad on erinevad.
Seotud lood
Ravimiameti andmetel kasvas üldapteekide kogukäive tänavu kolmandas kvartalis 10% mullu sama ajaga võrreldes, haiglaapteekide käive kasvas 6%.
Sotsiaalminister Taavi Rõivas sõnas tänasel valitsuse pressikonverentsil, et kui tihti heidetakse, et üha kallinevaid hindu, siis ravimite puhul see paika ei pea.