Autor: Violetta Riidas • 17. aprill 2014
Ainult tellijatele

Erektsioonihäire ravimid võivad suurendada nahavähi riski

Hiljutine uuring näitas võimalikku seost populaarse erektsioonihäireravimi Viagra ja nahavähi riski suurenemise vahel, kirjutas ERR Teadusuudised. 

Selline seos avaldati ajakirjas JAMA Internal Medicine. Uuringus jälgiti peaaegu 26 000 meest, kes alates 2000. aastast olid vähemalt korra kasutanud Viagrat. Sellistel meestel leiti umbes 84 protsenti kõrgem risk melanoomi tekkeks, võrreldes nende sookaaslastega, kes nimetatud erektsiooniravimit ei vajanud.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Jaga lugu
Mu.ee toetajad:
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446
Triin Tabur Meditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 455
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862
Maarja KõrvMeditsiinimeedia müügijuhtTel: 5257708