Möödunud aastal tõid eestlased välisreisidelt kaasa nakkushaiguse 159 korral. Peamiselt oli tegu haigustega, mis levivad saastunud toidu, vee, mustade käte või määrdunud pindade kaudu.
Aasta varasemaga võrreldes nakatus terviseameti andmetel 15 inimest rohkem. Peamiselt nakatuti soolenakkustesse, näiteks rotaviirusenteriiti, salmonelloosi, kampülobakterenteriiti, vahendasid ERR uudised

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele