Apteegipidajad on seisukohal, et apteekide asutamise piirangute kaotamine ja seni pakutud uued piirangud maale apteeke juurde ei too, halveneb aga linnaapteekide kvaliteet, kirjutas Lääne Elu.
„Õiguskantsler on lükanud apteegid kaubanduslikule tasemele,” ütles Nurme apteegi omanik Arvo Kallasmaa, kel on Haapsalus ja Uuemõisas kokku kolm apteeki.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele