ROKi ametlik hambaarst Paul Piccinini ütles intervjuus AP-le, et kuigi sportlaste füüsiline tervis võib olla parimas seisus, pole nende hambad sugugi nii kiiduväärt, vahendas Õhtuleht.
"Sportlastel on Adonise kehad ja prügikastisuud. Mõnede hammastel võiks suisa kosmoselaeva maandada - lapik kui pannkook!" ei olnud ta kommentaaridega kitsi. 

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele