Ehkki hambaid soovitatakse kontrollimas käia korra aastas ja lapsed saavad ka ravi täiesti tasuta, ei olnud 22 protsenti ehk üle viiendiku Eesti lastest aastatel 2010-2012 kordagi hambaarsti juures käinud.
Paraku pole teada, kui palju on nende laste seas hammastega probleeme, kuid üldiselt näitab haigekassa kommunikatsiooni peaspetsialisti Kertu Eensaare sõnul statistika, et meie laste suutervis ei ole kiita, vahendas Tarbija24.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele