Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ligi 81% meditsiinitudengitest on huvitatud töötamisest välismaal
Tööandja brändingu agentuuri Instar EBC poolt mais meditsiinitudengite hulgas läbiviidud tööandja maine uuring näitab, et kõige mainekamad tööandjad on meditsiinitudengite arvates Tartu Ülikooli Kliinikum, Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Ida-Tallinna Keskhaigla.
Esimesel poolaastal on välismaal töötamiseks vajalikud dokumendid terviseametist välja võtnud 34 arsti ja 55 üldõenduse eriala spetsialisti. Kokku on vastavad dokumendid sel aastal väljastatud 108-le tervishoiutöötajale.
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.