• 18.06.14, 11:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hüpnotiseeritud patsient laulis kõrilõikuse ajal 

Prantsuse kirurgid kasutasid maailmas esmakordselt laulja kõri opereerimisel hüpnoosi, et ta saaks ka lõikuse ajal laulda – nii said nad jooksvalt kontrollida, kas tema häälepaelad on jäänud puutumata, kirjutas Tarbija24. 
Kui Alama Kantele öeldi, et tal on vaja opereerida kõris asuvat kasvajat, tähendas see tema jaoks ohtu jääda ilma oma ilusast lauluhäälest, kirjutab The Local. 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.10.25, 16:32
Haiglad liiguvad automatiseeritud ravimikäitluse suunas
Haigla igapäevatöö keerukus ei seisne ainult patsientide ravimises, vaid ka selles, et õiged ravimid jõuaksid õigel ajal patsientideni. Iga ravim on kriitilise tähtsusega ning isegi väikesed vead annuses või ravimivalikus võivad ohustada patsiendi tervist. Haiglas liigub päevas sadu ravimeid. Nende käsitsi haldamine, komplekteerimine ja dokumenteerimine muudab protsessi keerukaks ning veaohtlikuks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele