Esmaspäeval alustati Tallinnas Mustamäele renoveeritavasse nn arstide majja avalduste vastuvõttu. Tänaseks oli kvalifitseeritud avaldusi kogunenud 13, teatas Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuameti esindaja Aire Johanson.
Avaldusi on toodud või saadetud esimese kahe päevaga tema sõnul küll pisut rohkem, kuid kolm neist ei sobinud: ühel juhul oli sooviavaldaja alles II kursusel, kuid see peab olema lõpetatud, ja teisel juhul oli tegemist näiteks radioloogiatehnikuga. Arstide majja pääsevad soodustingimustel elama aga arstid, õed, ämmaemandad ja hambaarstid, loetles ta.
Seotud lood
Ligi 90 meditsiinitöötajat saavad järgmisel kevadel Tallinna linnalt soodsa üüripinna rekonstrueeritud Akadeemia tee 48 hoones, teatas Tallinna linnavolikogu esindaja Ester Šank.
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!