Relvastatud mehed ründasid eile Libeeria pealinnas Monrovias Ebolasse nakatunud patsientide isolatsioonipalatit. Pealtnägijate sõnul põgenesid seepeale kõik 29 palatis olnud patsienti.
«Nad murdsid ukselukud lahti ja rüüstasid palati. Kõik patsiendid põgenesid,» sõnas rünnakut peal näinud Rebecca Wesseh uudisteagentuurile AFP, vahendas Postimees. Tema teadet kinnitasid kohalikud elanikud ja Libeeria tervishoiutöötajate liidu juht Georgia Williams.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele