Täna kogunevad Tervise Arengu Instituudi ja siseministeeriumi kutsel Käärikule ligi 200 Eestis HIV-i ja narkomaania valdkonnas tegutsevat eksperti ja spetsialisti ning nende koostööpartnerit, et kahe päeva jooksul  jagada kogemusi, omandada uusi teadmisi ning  parandada omavahelist koostööd.
„Kuuendat korda peetav suvekool algab ülevaatega arengutest Eesti uimastipoliitikas ning uutest algatustest,“ tutvustas instituudi nakkushaiguste ja narkomaania ennetamise osakonna juhataja Aljona Kurbatova. „Suvekooli oluliseks teemaks on üheskoos arutada, kuidas muuta kahjude vähendamise ning ravi- ja rehabilitatsiooniteenused paremaks ja kättesaadavamaks ning kuidas mõjutada ühiskonna senini negatiivset suhtumist abivajajatesse,“ lisas Kurbatova.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele