Eesti Haiglate Liit jätkab täna läbirääkimisi tervishoiutöötajate esindusliitudega. Laual on jätkuvalt palgateema, aga ka töötajate täienduskoolitust puudutav.
Haiglate Liidu esimehe Urmas Sule sõnul andis vahepealne aeg võimaluse teha läbirääkimiste jätkamiseks vajalikke ettevalmistusi, vahendasid ERRi raadiouudised.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele