Transpordiameti teatel on autovabal nädalal (16.-22. septembrini) kõigil autokasutajatel olenemata inimese registreeritud elukohast tasuta sõidu õigus Tallinna ühtse piletisüsteemi ühistranspordis bussi- trammi- ja trolliliinidel. Tasuta sõidu õigust tõendavaks dokumendiks on juhiluba.
September on Tallinnas kuulutatud keskkonnasõbraliku liikumise kuuks, mille tippsündmuseks on Euroopa liikuvusnädala raames korraldatav autovaba päev, mis sel aastal toimub 21. septembril algusega kell 10 Mustamäel Männi pargis, teatas linnavalitsuse pressiteenistus. Autovabal päeval toimuvad jalgsimatk ja rattaretk ning transpordiamet korraldab orienteerumisvõistluse ühistranspordiga.
Seotud lood
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.