• 02.10.14, 11:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maal on inimesed nõus töötama rohkem kui seaduslik

Jõgeva haigla juht dr Peep Põdder selgitab, kuidas arstide-õdede-hooldajate palgatõus pisikese haigla eelarve puruks tirib. Kui haiglal ei ole raha, ei saa ka seaduse järgi ületundide eest maksta. Nn lisatasude kirjutamine, et arstidele näiteks valveaega hüvitada, on Põdderi sõnul absurdne, kirjutab Eesti Päevaleht.
Dr Põdder, ütlesite, kui teiega usutlust kokku leppisime, et tervishoiu töötüli on rohkem suurte haiglate asi. Väikeses haiglas nagu Jõgeval olevat asjad teisiti. Kuidas?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele