Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Arstide ja õdede majja on soovijaid juba rohkem kui kohti
Tallinnasse Mustamäele rajatavasse arstidele ja õdedele mõeldud elamusse on oktoobri keskpaiga seisuga laekunud 109 avaldust, neist 10 % moodustavad arstide taotlused, öeldi linnavalitsusest.
Eile anti arstide ja õdede majaks planeeritud Akadeemia tee 48 korruselamu ehitajale üle, üleandmisel osalesid abilinnapead Eha Võrk ja Merike Martinson. Tallinna Linnavaraameti tellimusel rekonstrueeritav hoone on valmis juba järgmise kevade hakul üürnikke vastu võtma, teatas Raepress.
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.