Eelmisel kolmapäeval käis koos töögrupp, kes tegeleb Rapla maakonnahaigla võrgustumisega PERH-iga, kirjutas ajaleht Raplamaa Sõnumid.
Haigla poolt võtsid koosolekust osa nõukogu esimees Kalle Palling, ROL-i esimees Margus Jaanson ja haigla juhataja Aivar Tooming. PERH-i esindas juhatuse esimees Tõnis Allik koos oma meeskonnaga. Päevakorras oli funktsionaalse arengukava I ja II etapp.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele