• 14.11.14, 12:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ravimi Ranitidine Accord 150mg tablettide tarneraskus

Müügiloa hoidja Accord Healthcare Ltd. on teatanud ravimiametile ravimi Ranitidine Accord 150 mg õhukese polümeerikattega tablettide (toimeaine ranitidiin) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti käesoleva aasta lõpuni.
Ranitidiini 150 mg tabletid teistelt müügiloa hoidjatelt on apteekides saadaval.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.05.25, 10:27
Ortopro: kuidas pidev õppimine ja 3D-tehnoloogia viivad Eesti proteesinduse tippu?
Kui Stanislav Haugasmägi 1993. aastal proteesitehasesse tööle asus, ei osanud ta arvata, et just sellest algab elukestev teekond, millel jooksul toob just tema Eestisse proteesimaailma tipplahendused. Täna on Ortopro nimi, mis tähendab valdkonnas mitte ainult kogemust ja täpsust, vaid ka pidevat arengut ja rahvusvahelist haaret.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele