Hispaania tervishoiuminister Ana Mato lahkus kolmapäeval ametist seoses korruptsiooniskandaaliga konservatiivses Rahvaparteis, millega teda seostati, kirjutas Postimees.
«Ma olen otsustanud esitada lahkumisavalduse,» kinnitas Mato ametlikus teadaandes. Minister lisas, et astub tagasi valitsuse ja valitsuspartei huve silmas pidades.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele