Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tervishoiuteenuste loetellu lisandub uuest aastast kaks uut teenust
Haigekassa nõukogu tegi sel nädalal toimunud koosolekul töö- ja terviseministrile ettepaneku esitada Vabariigi Valitsusele kinnitamiseks 2015. aasta tervishoiuteenuste loetelu. Muu hulgas lisandub loetellu ka kaks täiesti uut teenust, mis seni on inimestele olnud kättesaadavad üksnes väljaspool Eestit.
Sel aastal võeti menetlusse 93 taotlust tervishoiuteenuste loetelu uuendamiseks. Haigekassa juhatus tegi nõukogule ettepaneku rahuldada neist osaliselt või täielikult 59.
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.