Violetta Riidas • 17. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Jõukad patsiendid elavad südamerabanduse kergemini üle

Soome tervise ja heaolu instituudi hiljutine uuring toob välja, et jõuakad patsiendid elavad südamerabanduse üle kergemini kui nende mitte nii jõukad saatusekaaslased.

Varasem uuring, mis võrdles südamerabanduse läbi teinud patsiente Soomes ja Norras, tõi välja, et soomlaste puhul oli südamerabandusse suremus viie protsendi võrra kõrgem kui norrakate seas, vahendas Postimees Tervis uusiteagentuuri YLE Uutiset.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee