Violetta Riidas • 19 detsember 2014 10:01
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ministeerium saab e-teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsleri 

Alates 16. veebruarist on sotsiaalministeeriumis neli asekantslerit, lisandub e-teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsler.

Infotehnoloogiline kodanikele suunatud avalike teenuste arendamine on Sotsiaalministeeriumi jaoks prioriteetne ja mahukas ülesanne, mis vajab valdkonnaülest lähenemist. Riigi infosüsteemi kuuluvad andmekogud peavad toimima ja arenema kaasajale vastavas tempos ja olema inimeste jaoks kasutajasõbralikud. Praegu on ministeeriumi e-teenuste kujundamise kompetents killustunud erinevate osakondade vahel. E-teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsler asub osakonnajuhatajate kaudu juhtima olemasolevat info- ja kommunikatsioonitehnoloogia osakonna ning uut digitaalvõimekuse arendamise osakonna tööd.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee