Violetta Riidas • 22. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Perearst: Kõnetund on tõesti lühike

Ühelt poolt on hea, et kroonilise haigusega patsient ei pea retsepti pikendamiseks enam arsti vastuvõtule minema. Teiselt poolt võib aga retsepti pikendamine telefoni teel osutuda keeruliseks.

Venekeelse nädalalehe Den za Dnjomi lugeja küsis, kas sellist olukorda võib pidada normaalseks, kui perearst võtab kõnesid vastu vaid ühe kindla tunni jooksul päevas ja sel ajal helistades on telefon pidevalt kinni, vahendas Postimees Tervis.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee