Triin Tabur • 31. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ameerikas tekitab muret uus gripilaine

Ameerika terviseametnike teatel on riiki tabanud gripilaine, mille muteerunud tüvi on võtnud teiste hulgas juba 15 lapse elu, kirjutas Postimees.

USA haiguste ennetus- ja ravikeskuse teatel on eri Ameerika linnades kopsupõletikku ja viiruslikku külmetushaigusesse surnud juba üle 122 inimese, mis on sellega ületanud tavalise hooajalise surmajuhtumite arvu ning muutunud omamoodi epideemiaks, vahendas Austraalia uudisteportaal news.com.au.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee