Eesti E-tervise SA taotleb sotsiaalministeeriumilt sihtotstarbelise toetuse suurendamist 1,6 miljoni euro võrra summale 3 917 700 eurot aastas.
Sihtasutuse juht Raul Mill põhjendab pöördumises toetuse suurendamise vajadust eelkõige sellega, et tervise infosüsteemi (TIS) kaudu hallatavad andmemahud ja pakutavate teenuste hulk on kasvanud vastavalt 8 ja 4 korda ja kesksüsteemi majutus on toodud täielikult sihtasutuse haldusalasse.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele