Siret Trull • 11 mai 2015 11:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Uusi teenuseid lootmas

Põhja-Eesti Regionaalhaigla kardioloog Peep Laanmets  Foto: Terje Lepp

Kui meditsiiniliste erialade esindajad leiavad, et haigekassa peaks senisest enam soodustama innovatiivsete teenuste loetelusse jõudmist, siis haigekassa jaoks on esikohal ikka tõenduspõhisus ja kulutõhusus.

Haigekassale sel aastal menetlemiseks esitatud 107 tervishoiuteenuste loetelu muutmise taotlusest 66 on uute teenuste kohta. Siiski ei tähenda “uus teenus” alati mõnd tõeliselt innovatiivset meetodit või ravimit: pigem ootavad meie tohtrid pikisilmi, et haigekassa otsustaks viimaks rahastada teenuseid, mis on maailmas tunnustuse leidnud juba aastakümneid tagasi.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee