13 mai 2015 11:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Valged Kitlid panid tööle nii jalad kui pead

Valge Kitli Jooks  Foto: Erik Orro

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts korraldas esmaspäeval arstitudengitele Valge Kitli Jooksu, kus võiduks oli lisaks kiiretele jalgadele vaja ka teadmisi arstitööst ning tugevat meeskonnatööd.

Selts reklaamis üritust nii: „Kena kevad on käes ja arstitudengitel on paras aeg teha jälle midagi värskes õhus. Seekord pakume teile võimalust ragistada ajusid ja panna tööle ka oma jalad Valge Kitli Jooksul. Tegu on üritusega, kus meeskonnahing loeb väga – mida parem koostöö, seda suurem võimalus on võita. Boonuspunkte võib saada vaimukate kostüümide eest. NB! Liikumisel ei tohi kasutada abivahendeid (rattast, autot, bussi jne). Oluline on riietuses kasutada vähemalt üht arstile iseloomulikku abivahendit ka.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee