• 03.06.15, 11:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Põhjamaade-Balti kongress toob Tallinnasse kardioloogia tippeksperdid

Südamehaiguste erinevaid aspekte käsitletakse põhjalikult 4. – 6. juunini Tallinnas toimuval 25. Põhjamaade-Balti kardioloogide kongressil, mis toob siia pea 500 kardioloogi.
Eesti Kardioloogide Seltsi president prof Margus Viigimaa
  • Eesti Kardioloogide Seltsi president prof Margus Viigimaa
Lisaks arvukalt esindatud Eesti arstidele kogunevad konverentsile kõikide Põhjamaade ja Balti riikide kardioloogide seltside presidendid ning mitmed Euroopa kardioloogide seltsi juhtivad liikmed. 

Seotud lood

Uudised
  • 22.06.15, 09:15
Kliinikum võttis kasutusele tehnoloogia, mis lähiriikideski veel puudu
  • ST
Sisuturundus
  • 13.10.25, 16:32
Haiglad liiguvad automatiseeritud ravimikäitluse suunas
Haigla igapäevatöö keerukus ei seisne ainult patsientide ravimises, vaid ka selles, et õiged ravimid jõuaksid õigel ajal patsientideni. Iga ravim on kriitilise tähtsusega ning isegi väikesed vead annuses või ravimivalikus võivad ohustada patsiendi tervist. Haiglas liigub päevas sadu ravimeid. Nende käsitsi haldamine, komplekteerimine ja dokumenteerimine muudab protsessi keerukaks ning veaohtlikuks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele