4 august 2015 06:51
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Seeniorkirurg: Helbe Merila-Lattik elas tudengina Moskva vaksalites

Seeniorkrurg Helbe Merila-Lattik  Foto: Raamat "Operatsioonilambi valgusel", 2015.

Seeniorkirurg Helbe Merila oli rahvavaenlastest arstide tütar, kes Eesti kommunistide kiusamise eest pages õppima hoopis... Moskvasse. Sealsete karmide elamistingimuste kirjeldused on samavõrra köitvad kui uskumatud.

Ma räägin teile oma loo. See on võib-olla mõnevõrra teistsugune kui teistel kirurgidel on olnud, aga niisugusena, nagu see mulle oli määratud, ma teile oma loo räägin. See on ühe noore nägusa naiskirurgi lugu karmis kirurgilises meeste maailmas.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee