Osaühingu Eesti Diabeedikeskuse omanikud said mullu kasumi jaotamise ettepaneku kohaselt 80 000 eurot dividende.
Dr Marju Past.
  • Dr Marju Past.
  • Foto: ÄP/Raul Mee
Firma omanikud on Marju Past (55% osalus) ja Ulvi Tammer-Jäätes (45%).

Seotud lood

Uudised
  • 14.10.14, 08:00
Marju Past: tegelikult on meil diabeediraviga lood üsna head
Septembri keskel esitleti Viinis Euroopa Diabeediuuringute Liidu konverentsil üleeuroopalist diabeedi ennetamist ja ravi käsitlevat võrdlust, mille kohaselt tehakse Euroopas diabeedi ravis edusamme. Eesti kohta kiidusõnu siiski ei jagunud.
Uudised
  • 15.07.16, 14:06
Diabeedikeskus maksab kolmas aasta dividende
Eesti Diabeedikeskus OÜ maksab kolmas aasta omanikele Marju Pastile ja Ulvi Tammer-Jäätesele dividende.
  • ST
Töökuulutused
  • 08.06.26, 11:33
Regionaalhaigla otsib ülemarsti-juhatajat
Kandideerimise tähtaeg: 30.06.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele