11 september 2015 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Veebirakendus aitab uurida patsientide rahulolu

Patsiendid. Sinised sussid.  Foto: ÄP/Raul Mee

Tehnikaülikooli tervishoiutehnoloogia õppekava tudengite algatusel käivitatud ettevõte Likemed OÜ on võtnud eesmärgiks parandada patsiendi ja tervishoiusüsteemi vahelist kommunikatsiooni.

Selleks töötati välja spetsiaalne veebirakendus, mille sihtgrupp on perearstikeskused, haiglad, hambakliinikud ja muud tervishoiuasutused, kirjutas Postimehe terviseportaal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee