• 06.10.15, 11:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soome tahab haiguslehtede määramisse muudatusi

„Raviarst ei peaks määrama haiguslehte, vaid keskenduma patsiendi tegutsemisvõime hindamisele,“ ütles Soome Arstide Liidu tegevjuht Heikki Pälve.
Soome tahab haiguslehtede määramisse muudatusi
  • Foto: Raul Mee
Liidu hinnangul tuleks haiguslehtede määramisel võtta eeskuju Rootsist ja Hollandist, kus on suudetud vähendada pikki haiguslehti. Lähenemine peaks olema siiski juhupõhine, kirjutas Mediuutiset.

Seotud lood

Uudised
  • 20.11.14, 09:14
Riik võiks teavitada tööandjat haiguslehe väljastamisest
Eesti Kaubandus- tööstuskoda on teinud sotsiaalministeeriumile ettepaneku, et tööandjale võiks haigusleht olla elektroonilises keskkonnas nähtav juba alates töötaja esimesest haiguspäevast.
Uudised
  • 28.10.14, 12:42
Haigusraha kahanedes vähenes ka haigestumine  
Kui 2008. aastal kasutati haiguslehte 470 950 korral, siis 2010. aastal võeti neid 246 737 ja mullu 325 335, kirjutas Ärileht.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele