Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tervis Spaa Grupp ja Pärnu Haigla sõlmivad koostööleppe
Reedel, 30. oktoobril allkirjastavad Tervis Spaa Grupp juhatuse esimees Jaan Ratnik ja SA Pärnu Haigla juhatuse esimees Urmas Sule asutustevahelise koostööleppe.
Spaas.
Foto: Scanpix/Caro
Tervis Spaa Grupp juhatuse esimehe Jaan Ratniku sõnul avab koostöö Pärnu Haiglaga Eesti tervishoiuteenuste eksporditurul uute võimaluste ukse.
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.