Viljandi haigla õendus-hoolduskeskusele omistati EQUASS Assurance'i sertifikaat

Sotsiaalteenuste kvaliteedijuhtimise süsteemi European Quality in Social Services (EQUASS) Eesti esindus andis teada, et SA Viljandi Haigla õendus-hoolduskeskus on hinnatud vastavaks EQUASS Assurance põhimõtetele ja keskusele omistati EQUASS Assurance sertifikaat.

Õendus-hoolduskeskuse tegevusaladeks on iseseisva ambulatoorse (koduõendus) ja statsionaarse (endine hooldusravi) õendusabi ning sotsiaalhoolekandeteenuste (sh rehabilitatsioon, erihooldus, hooldusteenus) osutamine.
 
Kaks aastat tagasi pälvis sertifikaadi Viljandi haigla õendus-hoolduskeskuse rehabilitatsiooniteenus, sel aastal hinnati sertifikaadi vääriliseks kogu keskus.
 
Sertifikaat kehtib kaks aastat, misjärel on sertifikaadi kehtivuse kestmiseks uuesti tarvis läbida lõppaudit.
 
EQUASS Assurance on sertifitseerimissüsteem, mis tagab kvaliteedi ja kvaliteedikontrolli teenustes. Süsteem võimaldab sotsiaalteenuseid osutavatel organisatsioonidel osa võtta sertifitseerimise protsessist Euroopa tasandil, tagades sellega teenuse kasutajatele/ klientidele ja teistele huvirühmadele oma teenuste hea kvaliteet.
 
Hetkel on EQUASS ainus hinnatud sotsiaalvadkonna eripärasid ja paindlikkust arvestav kvaliteedi hindamise metoodika sotsiaalasutustele, mis on kasutusel mitmes Euroopa riigis (sh Portugal, Norra, Iirimaa, Saksamaa, Sloveenia, Holland, Leedu jne).
 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.