Täna lehes: Lisaks võõrarstidele ei oska vahel ka kohalikud Eesti keelt

Seekord on luubi all keeleoskus. Kuigi Eestis muretsetakse võõrarstide keeleoskuse pärast, siis on meil juba praegu terve rida täiesti kohalikke arste, kellel on riigikeele rääkimisega probleeme.

Arvamused Sotsiaalministeeriumi ravimiosakonna nõunik Vivian Murd annab riigipoolse kommentaari paar lehenumbrit tagasi ilmunud väitele, et Eestis puudub ravimipoliitika.

Toitumisekspert Tagli Ptsi tutvustab mitu aastat ettevalmistatud uusi Eesti ametlikke toitumissoovitusi.

Uudised Visalt käivituva e-konsultatsiooni kasutaja perearst Katrin Martinson on süsteemiga rahul. Oma kogemusest räägib ka PERHi pulmonoloog Pille Mukk.

Alles sügisel avatud Tallinna lastehaigla vaimse tervise keskus on haigla juhi Katrin Lutsu sõnul ravirahata. Haigekassa soovitab raha võtta pediaatria eelarverealt.

Fookuses Infektsioonid: Lääne-Tallinna keskhaigla nakkusarst Helen Mülle tõdeb, et HIV levib üha enam sugulisel teel ja üha harvem narkosüstla vahendusel.

Diabeet: Diabeetiku säärearterite angioplastika mõjust elukvaliteedile kirjutab PERHi veresoontekirurg-vanemarst Priit Põder.

Tromboos: Uutmoodi tehisveresooned on tromboosikindlad

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.