USAs mõisteti vangi aastaid MMS-iga kaubitsenud mees

MMS
MMS

USAs mõisteti kuu alguses enam kui neljaks aastaks vangi ravimi asemel valgendajaga kaubelnud mees.

Süüdimõistetud mees esitles pesuvalgendajat ravimina, mis aitab muuhulgas vähi, AIDSi, malaaria, hepatiidi, borrelioosi, astma ja tavalise külmetuse vastu, vahendas Postimees Tervis USA valitsuse justiitsosakonna teadet.

45-aastane Louis Daniel Smith mõisteti Washingtonis 51 kuuks vangi, millele järgneb kolm aastat järelvalve all. Pärast seitse päeva kestnud kohtuprotsessi juunis, mõisteti Smith süüdi korduvates kuritegudes, väärturundades kemikaale ja tekitades nende vastu kommerstlikku huvi. Lisaks kannab mees nüüd karistust ka mitmete kemikaalide illegaalse maaletoomise eest.

Smith juhtis ettevõtet nimega Project Green Life aastatel 2007 kuni 2011, mis müüs internetis imeravimina tuntud kemikaali MMS ehk naatriumkloritit, mida kasutatakse tööstuses veejäätmete töötlemiseks ja tekstiili valgendamiseks. Naatriumkloriti edasimüüjatel on kohustus toodetele märkida, et see pole mõeldud inimestele tarvitamiseks ning võib allaneelamisel põhjustada pöördumatuid tagajärgi.

Kohtus esitati tõendid selle kohta, et Smith juhendas oma kliente segama MMS-i sidrunhappe ja veega ning saadud lahust jooma.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.