Merike Luman hakkab Toivo Laksi asemel juhtima PERHi sisehaiguste kliinikut

Merike Luman selle aasta jaanuaris läbi viimas terapeutilist plasmavahetust PERHi nefroloogiaosakonnas.
Merike Luman selle aasta jaanuaris läbi viimas terapeutilist plasmavahetust...

Alates jaanuarist 2016 asub Regionaalhaigla sisehaiguste kliiniku juhataja ametikohale Merike Luman. Senine juht Toivo Laks jätkab arstlikku tegevust Regionaalhaigla kardioloogiakeskuses, juhtkond tänab teda.

Haigla kodulehel oleva pressiteate kohaselt tegi ettepaneku sisehaiguste kliiniku juhi kohale asumiseks dr Lumanile haigla juhatus, olles eelnevalt kaalunud mitmete kandidaatide vahel. Juhtkonna sooviks oli leida vääriline inimene haigla seest. 

Kuna Luman juhatab haigla nefroloogiakeskust, siis selle uueks juhatajaks saab Kadri Lilienthal. 

Pressiteate järgi on Merike Luman on töötanud Regionaalhaiglas alates 2002 aastast, alates 2011. aastast nefroloogiakeskuse juhatajana. 

Luman on oma eriala eestvedaja ja üks parimaid spetsialiste Eestis, kinnitatakse pressiteates. Alates  1994. a on Luman sotsiaalministeeriumi nõunik nefroloogia erialal ja alates 2000.a sotsiaalministeeriumi nefroloogia erialakomisjoni liige.

Ta on Eesti Nefroloogide Seltsi asutajaliige ja juhatuse liige. Lisaks erialasele tööle on ta aktiivselt tegelenud ka teadusuuringutega, mis päädis 2010 aastal doktorikraadi kaitsmisega.
 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.