17 detsember 2015 11:39
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tartu Arstide Liit: Meditsiinitöötajad vajavad tugipersonali põhitöö tegemiseks

Foto: Meeli Küttim

Tartu Arstide Liit toetab SA Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse, Eesti Arstide Liidu ja Tervishoiutöötajate Kutseliidu seisukohta, et tugipersonali vähendamine Kliinikumis 85 töötaja võrra, ilma eelneva sisulise analüüsita, ei ole otstarbekas ega soodusta valitsuskulude vähendamist, kirjutab liit tervise- ja tööministrile adresseeritud toetuskirjas.

"Arstidena teeme igapäevaselt meeskonnatööd mitmete erialade spetsialistidega, kelle abil saavutame haigete kiirema paranemise ning tööle tagasipöördumise. Haigla mittemeditsiiniline tugipersonal tagab seadmete ja infosüsteemide usaldusväärse töö, logistikaküsimuste lahendamise ning haigete üldise rahulolu arstiabiga.Tugipersonali töötajad aitavad meditsiinitöötajatel tegeleda oma põhitöö ? haigete ravimisega.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee