Violetta Riidas • 4 jaanuar 2016 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ortopeed Vahur Metsna: „Meeskonnatöö on mulle oluline!”

Ortopeed Vahur Metsna.  Foto: ITK

Ida-Tallinna Keskhaigla ortopeedia osakonna üks pikaajalisi arste Vahur Metsna kinnitab, et kodused seinad ning toetavad kolleegid on need, mis hoidnud teda poolteist aastakümmet just siin haiglas tööl. Ülevaade Vahur Metsna töödest ja tegemistest ilmus ITK siselehes.

Dr Metsna on varajasest noorusest tundnud huvi meditsiinivaldkonna vastu – just 13-aastaselt saadud ning raskelt paranenud põlvevigastus oli see, mis patsiendina pani meditsiiniga sinasõprust tegema ja elukutsevaliku otsust langetama. Seetõttu ei olnud keskkoolipoisina Seppo Kliinikus sanitarina tööd alustada mingi raskus – just seal sai ta maiku õigest meditsiinitööst, puutudes kokku vere ja äralõigatud jäsemetega. Samuti sai siit alguse tutvus mitme hea kolleegiga – Arne-Lembit Kööp, Vjatseslav Zahharov, Uku Truupõld ja Andres Kööp on need, kes veel tänagi ITKs töötavad ning on olnud tunnistajaks aastate jooksul toimunud arengutele.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee