24 jaanuar 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Metaanalüüs heidab valgust kroonilise BHV ravi tõhususele

Foto: Scanpix /Caro

Kroonilise B-hepatiidi viiruse (BHV) ravimeetodite metaanalüüsi tulemused lubavad arvata, et tenofoviirdisoproksiilfumaraat (TDF) on kõige tõhusam variant patsientide jaoks, kelle tulemus on positiivne või negatiivne B-hepatiidi e-antigeeni (HBeAg) suhtes, kuid viimase rühma jaoks võib kasulikuks osutuda ka entekaviiriravi.

Siiski märgivad teadlased, et HBeAg-negatiivsete patsientide osas ei saa piisavate tõendite vähesuse tõttu kindlaid järeldusi teha.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee